Tanečná škola Minidance POPDANCE Latinsko-americké
tance pre deti
Latino pre ženy
Venček Stužková Svadobný tanec Spoločenské tance Individuálne
lekcie

Vivien Benkő

Krátka biografia
Som tanečníčka, trénerka, choreografka a zakladateľka tanečnej školy ReDance.

Tancujem od mojich 4 rokov. Počas mojej kariéry som si osvojila viacero tanečných štýlov ako balet, moderný tanec, brušný tanec, ľudový tanec.. ale najviac som si zamilovala latinsko-americké tance spomedzi spoločenských tancov.

Neoblomná zanietenosť a účasť na súťažiach prinieslo svoje ovocie, nakoľko som si v roku 2019 založila vlastný tanečný klub so sídlom v Kolárove, s rozšírenou pôsobnosťou od 2020 aj v Komárne.

Rada by som oslovila širokú verejnosť zažiť pôžitok z  tanca, s výberom rôznych tanečných štýlov. V tomto zmysle otvárame skupiny pre každú vekovú kategóriu, od škôlkárov po dospelých bez vekového ohraničenia. Nech si začiatočník, pokročilý, amatérsky športovec - u nás si určite nájdeš svoju skupinu.

Účasť na súťažiach

Záujemcom o tanečný šport ponúkame prípravu na súťaže formu individuálnych aj skupinových hodín. Všetkým členom ponúkame príležitosť odprezentovať osvojené umenie formou vystúpení, alebo súťaží. Na výuku vynakladáme maximálne úsilie, ktoré v spojení s usilovnosťou žiakov prináša želané úspechy na týchto podujatiach.

Vyučujeme na dvoch miestach

Tanečná škola Re-Dance vyučuje na dvoch miestach:
• Kolárovo – Kostolné nám. 15.
• Komárno

Každé tancuchtivé dieťa, mladých i dospelých srdečne očakávame na výučbe v našom klube!

Všetko začína jedným krokom  : )

Shopping Basket