Tanečná škola ReDance
Komárno

Ponuka kurzov

Pre deti

MiniDance

Veková skupina: 4-6 rokov

MiniDance

Hodiny plné hudby a prípravy na tanec, kde si deti nenútene, formou pohybových hier osvoja prvé tanečné formy vhodné ich veku, ale zároveň v ktorých sú už vpašované aj niektoré kroky spoločenského tanca. Na hodinách sa naučia precítiť telo, nájdu zmysel pohybu v priestore, s definovaním pravej a ľavej strany, precítenia ritmu, rozvíjaniu pamäti a logiky, asimilácie a správaniu sa v spoločnosti.
Viac info

PopDance

PopDance

Na týchto hodinách si aktívne deti osvoja také choreografie, ktorých základom je súčasný trend modernej pohybovej kultúry. Dynamika a švih sú charakteristickými črtami choreografií. Tance sprevádza populárna hudba, kde dominujú kroky hiphop, jazz, disco aj iných štýlov.
Viac info

Latin Show

Latin Show

Už v tomto veku je veľmi dôležité, aby deti začali športovať, pretože ich rastúce telo si vyžaduje neustály pohyb. Na týchto hodinách sa deti naučia základné tanečné kroky štandardu (anglický valčík, tango, viedenský valčík, slowfox, quickstep) a latinských tancov (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive). Tu sa už naskytá možnosť vystúpení a súťaží - ako jednotlivec, duo aj pár i skupina, podľa záľuby.
Viac info

Pre mládež a dospelých

Latino pre ženy

Latino pre ženy

Pri tvorbe pohybových kreácií sa najčastejšie čerpá z latinských párových tancov, ako - salsa, bachata, cha-cha-cha, rumba a samba upravené na sólo tanečníčky. Choreografie sa upriamujú na ženské sexi pohyby, tanečnú techniku a kroky. Popri osvojovaní základov týchto tancov je dôležitým cieľom aj formovanie postavy a precítenie ženskosti.
Viac info

Latino Solo

Veková skupina: 16-21 rokov

Latino Solo

Pri tvorbe pohybových kreácií sa najčastejšie čerpá z latinských párových tancov, ako – samba, cha-cha, rumba, jive, upravené na sólo tanečníčky. Výrazné a energetické choreografie sa upriamujú na ženské atraktívne pohyby, tanečnú techniku a kroky. Tu sa už naskytá možnosť vystúpení a súťaží - ako jednotlivec alebo skupina, podľa záľuby.
Viac info

Príležitostné

Svadobný tanec

Svadobný tanec

Chystáte sa na svoj veľký deň a chceli by ste kreatívny svadobný tanec? Ste na dobrom mieste! Poradíme Vám vo výbere hudby a štýlu tanca, zostavíme Vám unikátnu choreografiu, s ktorou očaríte svadobných hostí. Tanečné hodiny sú personalizované, kde sa venujeme iba Vám. Objednajte sa teraz!
Viac info

Venček
Stužková

Venček
Stužková

Viac info

Individuálne lekcie

Individuálne lekcie

Individuálne lekcie sú skvelou voľbou pre tých, ktorí ocenia osobitný prístup a flexibilitu hodín. Lekcie sú vhodné pre párov ale aj pre jednotlivcov. Môžete si vyberať z viacerých štýlov a tancov, ktoré by ste si chceli osvojiť. Hodiny sú personalizované, prispôsobené vášmu tempu, požiadavkám a časovým možnostiam.
Viac info